Fulle Gitsin
nasıl çalışır?

Opet istasyonlarında vakit kaybına ve cüzdan aramaya son! Gelin sistemin nasıl çalıştığını detaylarıyla birlikte öğrenelim...

Fulle Gitsin Nedir?

FulleGitsin,tüm Opet istasyonlarında geçerli, KOBİ’lere ait araçların, araçtan inmeden ödeme yapabileceği, hangi araç nerede, ne zaman, ne kadar akaryakıt almış takip edebileceğiniz, akaryakıt giderlerinde tasarruf sağlayan mobil bir uygulamadır.

Anahtarlık Tipi Ünite
Anahtarlık Pompa makinesine monte edilmiş anten, elinizdeki anahtarlığın içinde bulunan elektromanyetik bir devre ile iletişime geçerek aracınız hakkındaki tüm bilgileri alarak istasyonda bulunan otobil istasyon kontrol ünitesine gönderir.
Halka Tipi Ünite
Opet tarafından aracınıza özel programlanarak gönderilen halka tipi bir ünitedir. Aracınıza montajı yapılarak firmanız tarafından yapılan yakıt alım limitlendirmeleri sayesinde kontrol sizde olur. Otobil’li aracınız ile Opet istasyonlarına gittiğiniz zaman sistem sizi tanıyacaktır.

Tamamen ücretsiz!

 • 1
  Ücretsiz Kayıt Ol

  Üyeliğinizi FulleGitsin uygulamanızı telefonunuza indirerek veya www.fullegitsin.com üzerinden kolayca tanımlayabilirsiniz.

 • 2
  Eksik Bilgilerini Tamamla

  Kayıt olduktan sonra araç bilgilerinizi, ödeme bilgilerinizi ve faturalandırma detaylarını girmeniz yeterlidir.

 • 3
  Otobil Anahtarlığınız Size Gelsin

  Opet istasyonlarında araçtan inmeden ödemenin keyfini çıkarın.

Fulle Gitsin işte bu kadar basit!